СИЛОВЕ ТРЕНУВАННЯ + РОЗТЯЖКА
Стретчинг – особливий різновид аеробіки. Його дії спрямовані на поступову розтяжку м’язів і підвищення їх загального тонусу. Дане навантаження підійде як професійним спортсменам і танцюристам, так і тим, хто просто бажає зробити своє тіло більш гнучким і підтянутим.

Користь від занять стретчингом

При правильному підборі ступеня навантаження, стретчинг (розтяжка) здатна принести масу позитивних моментів. За допомогою даного комплексу відмінно опрацьовуються всі м’язи тіла, які просто не задіяні під час класичних занять фітнесом. При цьому, поява напружених і больових відчуттів зводиться до мінімуму. При систематичному підході помітно омолоджується організм за рахунок підвищення показників природної гнучкості, поліпшується силует і нормалізується настрій. Спортсмен має можливість зайнятися стретчингом для відновлення зв’язок, або з метою підготовки до подальших навантажень.

Тільки розтягуванням дуже складно надати м’язам гарну форму, на це здатні тільки силові тренування, спрямовані на зміцнення і тонус м’язового каркаса.

Наше напрямок ABL + Стретчинг включає в себе і вправи на розвиток сили, і комплекс глибокої розтяжки. Тренування починається з розминки, потім йде силова програма, яка розрахована на 30 хвилин інтенсивного опрацювання м’язів сідниць, ніг і ікор, і тільки після цього починається розтяжка (стретчинг).

Переваги даного типу аеробіки перед іншими аналогічними тренуваннями:

  • грамотне опрацювання м’язових груп без істотних навантажень на хребетний, шийний і поперековий відділи;
  • після занять не з’являється відчуття втоми або біль;
  • швидка розтяжка м’язів перед репетицією або основним тренуванням;
  • придбання граціозності та елегантності навіть при виконанні складних елементів;
  • мінімальні обмеження, так як стретчинг підходить буквально всім віковим групам незалежно від початкового ступеня підготовки.
    Особливості та нюанси занять

Програма занять готуються досвідченим тренером з урахуванням основних побажань спортсмена. Також, дівчата і жінки, охочі скинути зайву вагу і придбати невеликий рельєф, можуть включити вправи по розтяжці в свою постійну программу. Для професійних танцюристів, стретчинг стає свого роду підготовкою, тому якщо ви налаштовані на тривалі й інтенсивні заняття, але не знаєте яким чином підвищити рівень пластичності свого тіла, варто звернути увагу саме на цей різновид фітнесу.

При цьому стретчингом найкраще займатися після силових тренуваннь і кардіо. За рахунок нескладної техніки виконання окремих вправ, можливо добитися стабільних результатів після місяця постійних занять. 

Де можна зайнятися стретчингом в Полтаві?

Pole Art studio пропонує спробувати стретчинг всім, хто бажає бути більш гнучким та граціозним. У залах танцювальної студії є все необхідне обладнання для проведення занять, а також досвідчені тренери, які мають достатній досвід роботи в даній сфері. Прихотьте до нас за шпагатами!

 


Розповісти