Pole Dance це один з універсальних видів сучасного танцю. Досить часто в наш час можна почути такі назви даного напрямку, як «танець на пілоні». За останній час можна відзначити тенденцію розвитку цього стилю в кожному місті. І цей факт не дивний, так як Pole dance представляє собою комплекс рухів, розвиваючих загальну пластичність тіла, координацію і розтяжку. Крім цього вивчення стилю зароджує азарт, підвищує м’язову витривалість, а також збільшує самооцінку. Нудні заняття в спортзалі відходять у минуле завдяки таким напрямкам як Pole dance. Дивіться самі, замість того, щоб виснажувати своє тіло систематичними підвищеннями навантаження, Ви можете перевірити, на що воно здатне, просто рухаючись під музику.

    У свою чергу, Pole dance часто порівнюють зі стриптизом, який здебільшого включає в себе рухи еротичного характеру без особливих фізичних навантажень, але це зовсім різні напрямки. Про це свідчить поява нових, важких елементів на пілоні. Стверджуючи, що Pole dance – це той же стриптиз або стрип-пластика Ви в значній мірі помиляються, так як різноманітність фізичних навантажень перетворили даний напрямок в розряд своєрідного спорту. Для наочного прикладу уявіть собі гімнаста на спортивному снаряді  – перекладина. Танцюрист стилю Pole dance той же гімнаст, тільки його снаряд розташований вертикально.

   Pole dance – це чудовий спосіб отримати задоволення від фізичних навантажень, вивчити нові елементи, гарні переходи, зв’язки і технічно їх демонструвати, а також розвинути в своєму тілі чудовий баланс сили і гнучкості.

 


Розповісти