Заняття акробатикою на пілоні для дітей стають все більш популярні. У змаганнях з Pole Dance з’являються дитячі номінації. Батьки все частіше приводять маленьких “спортсменів” до нас. 

Що дають заняття пілоної акробатики в дитячому віці:

  • Зміцнення дисципліни і витривалості. Самі заняття Pole Kids за рівнем складності елементів можна порівняти з олімпійськими видами спорту, а, як і в будь-якому спорті, в першу чергу тут прокачується характер і витривалість діток, що стане безсумнівним бонусом для дитини в майбутньому.
  • Користь для здоров’я. Звичайно, будь-які помірні фізичні навантаження сприятливо впливають на здоров’я. У свою чергу, танці на пілоні для дітей сприяють зміцненню м’язів, вирівнюють поставу і покращують роботу вестибулярного апарату.
  • Формування підтянутого стрункого тіла. Не кожен вид танців сприяє залученню стількох груп м’язів, як Pole Kids. В результаті регулярних занять тренується все тіло, що є безсумнівним плюсом. Адже в ранньому дитинстві дітям найлегше освоїти  елементи, ніж вже в дорослому віці. До того ж звичка займатися фізичними вправами, закладена в дитинстві, швидше за все залишиться у дитини назавжди.
  • Заняття в групі Pole Kids дозволять дитині навчитися працювати в колективі, виробити такі якості, як доброзичливість, відповідальність, готовність допомогти. Тут діти діляться досвідом, підтримують один одного, знаходять нових друзів і однодумців. Заняття проходять під чуйним керівництвом професіоналів.
  • Впевненість в своїх силах. Як відомо, досягнення в спорті сприятливо впливають на успіхи в навчанні, роботі, на особисті відносини. Звичайно, дуже важливо, щоб з ранніх років дитина була впевненою, терплячою, витривалою, щоб у неї була нормальна самооцінка. Заняття на пілоні, безсумнівно, сприяють розвитку всіх перерахованих вище якостей.

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, що танці на пілоні, дійсно, є корисним заняттям для дитини.

В Pole Art studio Ваші діти підпадуть під керівництво сертифікованих тренерів, які вже на протязі багатьох років не просто навчаають, а проффесіонально готують учениць до участі в змаганнях !!!

Перед тим, як  придбати абонемент проконсультуйтеся з лікарем, чи можна дитині займатися спортом!

 Розповісти