Гімнастика на повітряному полотні та кільці – це синтез грації і легкості, гнучкості і балансу, сили і спритності. Вражаючий танець на повітряних кільцях та полотнах – одне з найефектніших видовищ, які були колись виключно цирковим мистецтвом.

       Конструктивні особливості снарядів дають можливість спортсмену виконувати не тільки шпагати і статичні вправи, але і розгойдування, обриви, видовищні перевороти, розкручування, інші елементи на гнучкість і силу. Саме тому повітряна гімнастика визнається фахівцями одним з напрямків фітнесу, в якому злилися елементи гімнастики, акробатики та танцю.

Як це відбувається

Такий танцювально-спортивний напрямок як повітряна акробатика на кільцях та полотнах, вимагає серйозного ставлення до безпеки. Для виключення ризику травм на підлозі укладаються мати, обруч для новачків підвішується невисоко.

Тренування на снаряді включає:
– розминку, розігрів, елементи розтяжки;
– вивчення правил і техніки безпеки при роботі на кільці та полотні;
– освоєння акробатичних і гімнастичних рухів, зв’язок;
– розвиток навичок складання танцювально-спортивних композицій.
Вправи для спортсменів тренери підбирають, орієнтуючись на конкретні фізичні можливості. Регулярні заняття, працьовитість і терпіння – ось умови того, що незабаром спортсмен зможе поставити  свій танець.

 

Займаючись танцями на полотнах та кільці, спортсмен:
– прокачує м’язи преса і спини;
– знімає напругу, втому зі спини;
– формує правильну поставу, покращує розтяжку;
– розвиває гнучкість, пластичність.
Заняття повітряною акробатикою – це величезне задоволення від польоту , велика користь для здоров’я, красива гнучка фігура.

Де вчать повітряній гімнастиці на кільці та полотні в Полтаві?

 Pole Art studio запрошує всіх бажаючих навчитися повітряної акробатики. Досвідчені тренери для кожного підберуть заняття під силу і забезпечать повну безпеку. Освоївши до оптимального рівня напрямок, можна брати участь у змаганнях, концертах, які проводить наша студія. Приходьте – у нас Ви навчитеся вірити в себе і свої можливості.

 


Розповісти