Exotic Pole Dance – це стиль танцю, який на даний момент знаходиться на піку своєї слави і популярності серед жінок всього світу. Тільки цей танець може повністю відобразити стан душі танцюючої особи і розкрити її внутрішній світ. Стилістичні особливості даного різновиду танцю увібрали в себе поєднання ніжної грації, пластики і сексуальності.

   Крім чудової фігури, почуття ритму і надзвичайної гнучкості, навчання EXOTIC POLE DANCE надає можливість щиро полюбити себе і своє тіло.

   Всі рухи в EXOTIC POLE DANCE відображають єство жіночої натури, саме тому навчання проходить в приємній атмосфері і дозволяє максимально насолодитися не тільки своєю майстерністю, а й самим уроком.

Екзотик pole dance підходить жінкам практично будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки. Незважаючи на поширені переконання, що Exotic – самий простий напрямок  pole dance, зараз це далеко не так. Для Exotic pole dance необхідна пластика, плавність ліній, чіткість рухів. Крім цього активно розвивається напрямок так званого «силового» екзотика – ВІН насичений складаними стійками, стрибками, силовими елементами на пілоні та зв’язками.

Всим цим “фішкам”  Ви зможете навчитись в Pole Art studio в Полтаві, тому не чекайте і записуйтесь на тренування до нас. Ми вже чекаємо на Вас.

 


Розповісти