Contemporary  – це суміш декількох стилів: модерна, постмодерну і балету з елементами джазу. Це система динамічних і більш статичних, спокійних рухів, де задіяні абсолютно всі групи м’язів.
Техніка контемпа базується на рухах класичного балету. Тут також можна знайти елементи йоги, джазу, хіп-хопу, афро.  Які з них використовувати – залежить тільки від хореографа, тільки його фантазією обмежується танець. Тут можна імпровізувати, виходити за рамки загальноприйнятого стилю, створювати свій унікальний номер.

Танець поєднує в собі точність роботи ніг з плавністю тулуба. Він заохочує самовираження, природний рух і особисту інтерпретацію. Кожен рух наділений змістом та ідеєю, кожен жест зроблений не просто так. І під час занять ви будете вчитися «говорити» тілом і розуміти значення кожного елемента.

Дуже велике значення в контемпі приділяється фізичному розвитку тіла. За допомогою вправ на розтяжку, пластику і зміцнення м’язів можна поліпшити фігуру. Танець впливає позитивно і на поставу (особливо при сколіозах, кіфозах, плоскостопості і т.д.).Вивчення контемпа складається не тільки з знань і фізичного розвитку танцюриста. Він також формує сильний, витривалий характер. Адже в процесі тренування елементу танцюрист вчиться зміцнювати силу волі і прагнення до досягнення мети.

Йдеться про дуже інтенсивні тренування, які змусять серце шалено битися. Тому, якщо у вас є захворювання серцево-судинної системи, то з приводу занять слід  проконсультуватися з лікарем.

 

Розповісти