У даного напрямку існує безліч назв: танець на полотнах, гімнастика на полотнах, повітряні полотна, танці на циркових полотнах, повітряні танці (Aerial dance), повітряний шовк (Aerial silks) і ще безліч схожих. Подібна велика кількість термінів з’явилося тому, що цей напрямок містить у собі різні танцювальні, гімнастичні та акробатичні елементи і відноситься до такого спортивного розділу як повітряна гімнастика.

Танець на полотнах являє собою набір елементів, іноді схожих з тими, що представлені в танцях на пілоні. Відмінність полягає в тому, що в якості снаряда використовуються два довгих шматка тканини, закріпленої під стелею. На відміну від пілона полотна динамічні і вимагають ще більшої майстерності і вправності.

Танець на полотнах в Полтаві стає все більш популярним хоббі.

У нас створені всі умови для того, щоб навчання приносило вам тільки позитивні емоції.

  • Один з найсильніших тренерів в Полтаві;
  • Обов’язкове використання страхувальних матів;
  • Професійне обладнання;
  • Високі стелі (4,5 метра).

Для того щоб займатися даним видом повітряної гімнастики, не потрібно ніякої особливої ​​підготовки. Існує ряд фізичних якостей, які можуть істотно полегшити тренування, але розвинути їх можна і безпосередньо в процесі навчання.

Записатися на заняття з гімнастики на полотнах може будь-хто. Обмежень за віком або рівнем фізичної підготовки не існує. Протипоказанням до тренувань можуть служити тільки:

  • Наявність травм
  • Хвороби опорно-рухового апарату
  • Хвороби судин (особливо схильність до підвищеного тиску і запаморочень)

 В процесі тренувань зміцніють всі м’язи тіла. Особливо розвинуться м’язи-стабілізатори (відповідають за опорность тіла, підтримання рівноваги).

Розвинуться такі якості як витривалість, сила, гнучкість, спритність. З’явиться здатність до швидкого прийняття рішень. Танець на полотнах обов’язково вимагатиме цього, адже не завжди під час виконання номера все буде йти, як спочатку задумано.
Утворюється здатність досконало управляти власним тілом.
В кінцевому підсумку Ваше тіло стане більш пластичним і гнучким, фігура витонченою, постава правильною, а рухи більш граціозними.
Танці на полотнах – це витончений і красивий вид спорту, що не залишає глядачів байдужими. Якщо Ви хочете підтримувати себе у відмінній фізичній формі, готові докласти зусиль і захоплюєтесь Aerial Silks, то така акробатика якраз для Вас.

 Розповісти