Професійна студія акробатики на пілоні та повітряної гімнастики на полотнах та кільці в Полтаві !

Програми занять в Pole Art Studio підійдуть як для дорослих ,так і для дітей.
 Індивідуальний підхід до кожного клієнта,  професіоналізм тренерів та досвід праці не залишать Вас байдужими. І результат від тренувань буде тільки радувати. Студія танцю Pole Art  в м. Полтава працює для Вас, наші любі клієнти, з 2012 року. За цей час Ми досягли значних успіхів у танцювальній сфері. Досягнення тренерів студії і бажання навчатися принесло нові знання та досвід, завдяки якому Ми навчаємо Вас та Ваших діток! 

Учениці Pole Art studio не одноразово займали призові місця на чемпіонатах  як  у нашомі місті, так  і  у багатьох інших містах України. Тому коли Ви приходите до нас на заняття знайте, що з Вами працюють кваліфіковані тренери, які навчаючи Вас отримують задоволення від Ваших досягнень!

Заняття допоможуть Вам:

 • зробити фігуру більш привабливою, стрункою та підтянутою, розвинути силу, поліпшити розтяжку та з легкістю висловлювати свої почуття і емоції під звуки улюбленої музики.
 • Тренування побудовані на кардіо, акробатичних, аеробних і анаеробних вправах, де використовується як «тренажер» пілон, полотна, кільце та станок.
       Для Вас ми сформували команду молодих і активних людей, які мають танцювальний досвід і вміють викладати. Крім цього, наші викладачі не стоять на місці, постійно підвищують і удосконалюють рівень свого викладання та майстерності.
  Все це робиться для того, щоб Вам, дорогі наші відвідувачі, було цікаво займатися танцями саме в нашій студії, щоб форма викладання була для вас зручною і комфортною, щоб одного разу потрапивши до Pole Art studio в Полтаві, ви більше не захотіли шукати інші танцювальні школи.
      В кожне тренування входить:
 • цікава кардіо та силова розминка для розігріву м’язів, побудована на базових елементах,
 • вправи на підкачування всіх груп м’язів,
 • вправи на розвиток розтяжки та гнучкості,
 • в залежності від напрямку тренувань танцювальні зв’язки, крутки і трюкові елементи на пілоні, полотнах або кільці.

 А крім усього вищесказаного в Pole Art studio  надзвичайно цікаво!


 

 

 

Розповісти