У віці від 4 років ваші діти активні, вони хочуть більше рухатися, витрачати енергію, розвиватися, отримувати нову інформацію про навколишній світ. Також у них виникає потреба в спілкуванні з однолітками і соціалізації.

Гімнастика в Pole Art studio в Полтаві  буде кращою секцією для раннього розвитку вашої дитини, де вона зможе отримати не тільки фізичний розвиток, але також інтелектуальний і психологічний.

Заняття проходять динамічно, з інтересом для дитини, в ігровій формі, що допомагає їй швидше і легше засвоювати нову інформацію. Для цього не потрібно витрачати багато зусиль і часу на навчання дитячої концентрації, посидючості і терпіння, навпаки, чим більше у ній енергії, тим краще.

На заняттях гімнастикою діти від 3 років, не помічаючи труднощів, вчаться виконувати цікаві і складні вправи на снарядах, відпрацьовують нові елементи: перевороти, мостики, стрибають, навчаються правельній розтяжці. Ці завдання допомагають сформувати у них м’язовий корсет, правильну поставу, міцний імунітет, координацію рухів, витривалість, гнучкість.

А велика різноманітність вправ дозволяє дитині постійно отримувати нову інформацію про навколишнє середовище, про свої можливості. Дитина вчиться володіти своїм тілом, відчувати його в просторі, осмислювати вдалі і невдалі спроби, придумувати нові форми руху.

Також в процесі занять гімнастикою діти від 3 років вчаться самостійності, дисципліні, працювати в групі і вмінню концентруватися на завданнях тренера. 

В результаті тренувань діти стають, сміливими, цілеспрямованими , впевненими в собі. 

Сертифікований тренер з навиками праці більше 6 років має індивідуальний підхід до занять з кожним вихованцем;

Залучайте дітей до спорту і не забувайте займатися і самі!

 


Розповісти